Hakkımızda

İstanbul da bir çok kişinin tercihi olan Mira Palas ; 1.200 kişilik davetlilere ev sahipliği yapabilecek kapasitesi ve göz alıcı konforuyla hayatınızın en önemli anlarını en mükemmele taşıyor. Güleryüzlü personeli, ücretsiz otoparkı, sizler için farklı konseptlerde tasarlanmış 5 adet salonuyla sizlere gerçek hizmeti sunuyor.

Mira Palas : Avcılarda metrobüs durağının yanında olması ve yol kenarında olması hasebiyle davetlilerin salona geliş ve gidişlerine büyük kolaylıklar sağlıyor.Elektirik kesilmelerine karşı otomatik jeneratör sistemi, davetlilerin rahat etmesi açısından merkezi olarak çalışan klima sistemi, her salonun kendisine has şık bir şekilde tasarlanmış dekorasyon ve ışık sistemi ile istanbul’un en lüks düğün hizmetini sunmaktadır.

Mira Palas olarak; tüm seminer, konferans, dernek ve vakıf toplantıları, düğün ve sünnet organizasyonları, kına geceleri, nişan merasimleri, doğum günleri, kır düğünleri ve dini etkinlikler için en iyi hizmeti sunuyoruz.

Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaşmalarını ve araçlarını park edebilmeleri için özel otopark alanı sağlamaktadır.

Her şeyden en önemlisi davetlilerinizin memnuniyetini ön planda tutacak  hizmet anlayışı ile kalite politikamızı daima yükseltiyoruz.