Küçükçekmece En İyi Düğün Mekanları

Küçükçekmece en iyi düğün mekanları için Mira Palas sizlere ve davetlilerinize unutulmaz dakikalar sunuyor. Küçükçekmecede en iyi düğün mekanları içinde mükemmel ve profesyonel düğün hizmeti sunan mira palas sizler için vazgeçilmez olacaktır.

Evlilik aşamasında olan çiftler salon arayışında aradığı özellikleri fazlasıyla burada bulacaklardır.Düğün merasimine gelecek davetlilerin araçlarını rahatça bırakabileceği geniş bir otoparkımız mevcuttur. Metrobüs durağının yanında olması hasebiyle ulaşımı çok kolaydır.Yine sıcak ve bunaltıcı havalar için profesyonel klima ve havalandırma sistemi sizleri rahatlatacaktır. Elektrik kesilmelerine karşı jenaratör sistemide sizlere hizmet için hazır beklemektedir. Küçükçekmece de düğün mekanı arayanları mira palasa davet ediyoruz.

Saymış olduğumuz hizmetlere ilaveten kapılarda güvenlik hizmeti, ibadetlerin rahat bir şekilde yapılabilmesi için gayet geniş ve kullanışlı bay bayan mescitler, düğünde sıkılan çocuklar için çocuk oyun alanları, Yine bir şeyler atıştırmak veya çay kahve aralığı vermeniz için restoran ve cafe hizmeti sizler için hazır beklemektedir..Küçükçekmecede düğün salonları arayanları mutlaka buraya bekliyoruz.